Каталог товаров
Категории

Обработанная шпонированная панель

9

Faneros plokštės plačiai naudojamos įvairiuose projektuose, įskaitant įvairias konstrukcijas, vidaus apdailą, baldų gamybą ir kitus darbus. Jos gaminamos iš skirtingų rūšių medienos – tam pasitelkiamos įvairios spygliuočių ir lapuočių rūšys, o galutinis produktas, priklausomai nuo to, pasižymi skirtingais stiprumo ir išvaizdos rodikliais.

Laminuota fanera, dažnai dar vadinama apdailinta, yra specialus faneros tipas, kuriame faneros paviršių dengia plona dekoratyvinė danga, pavyzdžiui, melamininis arba fenolinis sluoksnis. Šie specialūs sluoksniai suteikia fanerai papildomų savybių, tokių kaip atsparumas drėgmei, dideliems temperatūrų svyravimams, įbrėžimams ir įvairiems chemikalams. Laminuota fanera gali imituoti įvairias medienos rūšis arba būti padengta vienspalviu sluoksniu, kuris puikiai dera prie skirtingų interjerų. Vienas didžiausių tokios medžiagos privalumų yra universalumas – laminuotos faneros nebūtina papildomai dažyti ar kitaip dengti, todėl toks sprendimas puikiai pasiteisina baldų gamyboje ir įvairiuose vidaus apdailos projektuose.

Abi faneros formos, tiek įprastos plokštės, tiek laminuota fanera, turi savo privalumų ir trūkumų, todėl pasirinkimas priklauso nuo konkretaus projekto reikalavimų ir medžio charakteristikų, kurių ieškoma. Norėdami įsigyti aukštos kokybės faneros plokščių, susisiekite telefonu +37065543832 arba el. paštu j.salominas@trukme.lt

Product added to compare.