Prekių katalogas

Pasimatuok! Vizualizacija per vieną valandą

Susikurk svajonių virtuvės spalvų derinį!

Nežinote nuo ko pradėti renkantis savo namų virtuvės baldus? Norite pamatyti įvairius spalvų ir tekstūrų derinius, kol galiausiai rasite Jums tinkamą kombinaciją? Mes galime Jums padėti pamatyti savo svajonių virtuvės derinius per 1 val. net neišėjus iš namų!

Visiškai NEMOKAMAI inovatyvaus įrankio pagalba padėsime pamatyti pasirinktus spalvų derinius ant mūsų jau atrinktų populiariausių virtuvės modelių. Viskas, ką reikia padaryti, tai išsirinkti Jūsų projektą labiausiai atitinkantį virtuvės modelį, fasadų, karkaso, stalviršio ir sienelės dekorus. O Trukmės dizaino konsultantai per 1 val. į Jūsų el. paštą išsiųs vizualizacijų nuotraukas, video formato vaizdą su pasirinktais dekorų kodais, tad vizualus galėsite peržiūrėti kada tik panorėję!

 Vizualizacijas atliekame darbo dienomis 8-17 val.

**Jeigu per 24 val. nuo užklausos pateikimo negavote vizualizacijų Jūsų nurodytu el. paštu, tuomet pirmiausia patikrinkite „šlamšto“ dėžutę, neradus vizualizacijos joje susisiekite su mumis tel. numeriu: +37064666702 ar el. paštu: vizualizacijos@trukme.lt.

 

 

laptopas
Modelio nr.
Modelis 1 1
Modelis 2 2
Modelis 3 3
Modelis 4 4
Modelis 5 5
Modelis 6 6
Modelis
Modelio numeris
Kontaktai
Product added to compare.