Prekių katalogas

Paslaugos

Paslaugos

Daugiau nei 3100 m² gamybinėse patalpose atliekame visas su baldinių ruošinių gamyba susijusias paslaugas. Nuolat investuodami į inovacijas, naujas technologijas bei įrengimus galime užtikrinti gamybos paslaugų kokybę ir maksimalų greitį. Visos teikiamos paslaugos ir detali informacija: Gamybos Galimybių Aprašas 

Esate Trukmės partneris? Užsiregistruokite savitarnos platformoje mano.trukme.lt, kur galėsite matyti pateiktus užsakymus ir jų statusus bei pateikti naujus užsakymus. Taip pat pateikti užsakymą galite užpildydami Gamybos užsakymo formą bei ją nusiųsdami aptarnaujančiam vadybininkui arba el. paštu gamyba@trukme.lt.

Dar nesate Trukmės klientas, tačiau norite gamintis Trukmėje? O galbūt neradote visų atsakymų į rūpimus klausimus apie mūsų paslaugas? Tuomet kreipkitės į Trukmės specialistus el. paštu gamyba@trukme.lt arba telefonu +37061440513.

Pjovimas

Plokščių pjovimo darbus atliekame tik aukštos kokybės staklėmis: HOLZMA HPL 300 ir HOLZMA HPP300 ProfiLine. Didelės apimties užsakymams naudojamos automatinės pjovimo staklės, prie kurių papildomai integruotas automatinis pastūmos pakėlimo stalas, taip gamybos procesas tampa greitesnis ir našesnis.

Gręžimas

Gręžimui naudojame Homag BHX 055 ir DRILLTEQ V-200 stakles, kurios užtikrina aukščiausią kokybę ir greitį, t.y., 400 000 dalių per metus.

Presavimas

Naudojame hidraulinio preso modelį, kuris yra meistriškumo ir nuolatinio tobulinimo derinys, atitinkantis naujausius technikos reikalavimus.

Pasirinkdami presavimo paslaugą pas mus galėsite presuoti nestandartinio dydžio skydus, aukšto slėgio laminatą (HPL) ant:

  • Įvairaus storio medienos plaušų plokštės (MDF)
  • Medienos drožlių plokštės (MDP), faneros ir kitų medžiagų.

Frezavimas

Naudodami naujausias CNC stakles atliekame įvairių plokščių frezavimo darbus pagal Jūsų pageidavimus. Paruošiame griovelius ir ertmes buitinei technikai, kriauklėms, įleidžiamoms rankenėlėms, mechanizmams ir pan. Taip pat siūlome platų frezuojamų filingų pasirinkimą, kuriuos pritaikome pagal Jūsų poreikius. Šiuo metu galime pasiūlyti daugiau nei 18 fasadų frezavimo variantų.

Filingų katalogą galite rasti čia: Filingų katalogas

Dirbame CNC Venture 115 staklėmis su 5 ašių technologija, kuri užtikrina ne tik lankstų apdirbimą įvairiais kampais, kokybišką frezavimą, gręžimą ir pjovimą, bet ir suteikia projektui 360° daugiau laisvės Jūsų idėjoms įgyvendinti!

Projektavimas

Verslo klientams teikiame baldų projektavimo paslaugą – mūsų kompetentinga komanda padės suprojektuoti net pačius sudėtingiausius baldus ar jų dalis, o jums beliks tik juos surinkti. Jei nežinote kaip įgyvendinti nestandartinius projektus, visada galite pasikonsultuoti su mūsų projektavimo skyriaus komanda, kuri padės pasirinkti patį geriausią sprendimą. Esame tam, kad Jums padėtume greitai ir kokybiškai plėtoti verslą, todėl siūlome sprendimus užtikrinančius darbo efektyvumą.

Trukmės projektuotojai administruoja savarankiškai su IMOS programa projektuojamus baldų projektus – pastebėję neatitikimus Jus informuoja, o jei reikia, daro pakeitimus. Todėl esame tikri, kad iš mūsų sandėlio iškeliavusios baldų dalys yra kokybiškos ir nesukels problemų jas montuojant. Taip pat projektuojamiems užsakymams galime pasiūlyti baldų surinkimo paslaugą.

Laminavimas

Naudojame Homag KAL370 AMBITION stakles EDGETEQ S-500. Vienos iš jų yra pritaikytos ruošinius laminuoti AirTec karšto oro besiūlio laminavimo technologija. Taip pat, galime pasiūlyti briaunų laminavimą EVA ir PUR klijais. EVA tradicinis metodas. PUR pasižymi didesniu atsparumu drėgmei bei karščiui. Taip pat siūlome AirTec briaunų laminavimo technologiją, kuriai nereikalingi klijai, o tai leidžia eliminuoti klijų siūlę.

AirTec ir SealTec technologijos – rinktis vertinga!

Reikalavimai kokybei baldų pramonėje vis didėja, o tuo pačiu auga ir reikalavimai briaunų laminavimui – kuo daugiau sumažinti tarpą tarp briaunos ir plokštės bei orientuotis į besiūlį laminavimą. Ofiso, vonios kambarių ir virtuvių gamintojai šiandien ypatingai vertina besiūlio laminavimo technologijas.
Kodėl verta rinktis PUR laminavimą vietoj įprasto, kur naudojami EVA klijai?
Didelis atsparumas drėgmei. PUR puikiai tinka vietose, kuriose yra padidinta drėgmės koncentracija - vonios ir virtuvės baldams.

  • Didesnis klijų siūlės tvirtumas;
  • Geresnis estetinis siūlės vaizdas;
  • Didelis atsparumas karščiui;
  • Atsparumas šalčiui;
  • Atsparumas cheminiams tirpikliams ir skiedikliams;
  • Itin plona siūlė tarp plokštės ir briaunos;
  • Tinkami naudoti su visomis Trukmės asortimento briaunomis.
Product added to compare.