Prekių katalogas

Drėgmei atspari fanera yra specialiai sukurtas medžio produktas, kuris gali atlaikyti ypatingas oro sąlygas ir yra pritaikytas drėgnoms patalpoms siekiant sumažinti drėgmės poveikį. Ši fanera dažniausiai gaminama iš kokybiškos spygliuočių ar beržo medienos ir apdorojama specialiais klijais, suteikiančiais jai ypatingą atsparumą vandeniui.

Vienas iš pagrindinių šios faneros privalumų yra jos ilgaamžiškumas. Vandeniui atspari fanera dažnai naudojama projektuose, kuriuose yra didelė drėgmės rizika, pavyzdžiui, vonios kambario ar virtuvės įrengime. Ji pasižymi ypatingai mažu vandens sugeriamumu, todėl išlaiko savo struktūrą ir stiprumą net esant ypač sudėtingoms sąlygoms. Šios faneros panaudos spektras yra ypač platus. Ją galima pasitelkti siekiant kokybiškai renovuoti vonios kambarį, statant sodo statinius, atnaujinant grindų dangą ir kituose projektuose, kuriuose svarbu išlaikyti medžio produkto vientisumą, nepaisant nuolatinio drėgmės poveikio.

Reikėtų pabrėžti, kad drėgmei atspari fanera turi savo technines ribas ir rekomendacijas dėl tinkamo jos naudojimo, todėl, pasirinkus šią medžiagą, svarbu atsižvelgti į konkretų projektą ir jo sąlygas, siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą bei efektyvumą. Norėdami įsigyti aukštos kokybės drėgmei atsparios faneros, susisiekite telefonu +37065543832 arba el. paštu j.salominas@trukme.lt

Product added to compare.