Prekių katalogas

Fanera yra bene geriausiai žinoma apdailos medžiaga, gaminama plonus medžio skaidulų sluoksnius, dažnai dar vadinamus plaušais, sujungiant klijais. Tai universalus medžiagos variantas, kurį įvairiapusiškai galima pritaikyti įvairiuose statybos, amatų ir net meno projektuose. Faneros savybės priklauso nuo to, kokiu būdu ji gaminama ir iš kokios medienos, tačiau dažniausiai naudojama įvairių spygliuočių ir beržų žaliava.

Vienas pagrindinių šios medžiagos privalumų yra jos universalumas – ją itin lengva pjaustyti ir kitaip apdirbti, todėl toks pasirinkimas puikiai tinka įvairaus pobūdžio darbams, pradedant baldų gamyba ir baigiant konstrukcinėmis statybomis. Be to, puiki savybė yra ir lankstumas, leidžiantis nepažeidžiant faneros suteikti jai norimą formą – tai atveria neriboto dizaino galimybes.

Bene populiariausia fanera yra jūrinė – taip vadinamos drėgmei visiškai atsparios plokštės. Jūrinę fanerą drąsiai galima naudoti visiems vidaus ir daugeliui išorės darbų, skirtinga jos danga yra lanksčiai pritaikoma net tokiems projektams kaip transporto ar laivų pramonė, riedučių parkų įrengimai bei lauko stendų gamyba. Jūrinės plokštės pasižymi puikiu patvarumu ir ilgaamžiškumu – išsirinkite tinkamiausią variantą savo idėjų realizavimui!

Norėdami įsigyti aukštos kokybės faneros projektų įgyvendinimui, susisiekite telefonu +37065543832 arba el. paštu j.salominas@trukme.lt

Product added to compare.