Prekių katalogas

Mūsų paslaugų spektras neapsiriboja vien tik baldų ruošinių gamyba – taip pat teikiame visapusišką baldų projektavimo paslaugą verslo klientams. Ši paslauga yra puiki galimybė ne tik gauti aukštos kokybės baldus, bet ir pasitikėti profesionaliais projektavimo sprendimais. Mūsų kompetentinga komanda yra pasirengusi padėti suprojektuoti net pačius sudėtingiausius baldus ar jų dalis, parinkti projektui idealiai tinkančius furnitūros sprendimus palikdama jums tik surinkimo procesą.

Taip pat yra galimybė projektavimo procesą atlikti naudojantis IMOS programa. Ji leidžia projektuotojams efektyviai valdyti ir administruoti projektus. Ši programa ne tik padeda suformuoti detalų projektą, bet ir padeda išvengti galimų projektavimo klaidų. Pastebėję galimus neatitikimus ar būsimus patobulinimus, mes jus informuosime ir, jei reikia, atliksime būtinus pakeitimus.

Mūsų tikslas yra ne tik užtikrinti, kad iš mūsų sandėlio iškeliavusios baldų dalys būtų aukštos kokybės ir tinkamai suprojektuotos, bet ir palengvinti jų montavimo procesą. Esame tikri, kad mūsų profesionalų projektuoti ar IMOS programa suprojektuoti ir pateikti baldai ne tik atitiks jūsų lūkesčius, bet ir bus lengvai surenkami, taupys jūsų laiką ir pastangas.

Product added to compare.