Prekių katalogas
Kategorijos

MDF (vidutinio tankio medžio plaušo plokštė), HDF (aukšto tankio medžio plaušo plokštė) ir MPP (medžio plaušo plokštė) yra žaliavinės plokštės, pagamintos spaudžiant ir glaistant medžio pluoštus – jos skirtos įvairiems statybos ir baldų gamybos projektams.

MDF yra vidutinio tankio medžio plaušo plokštė, pasižyminti lygia paviršiaus struktūra ir lengvu apdirbimu. Ji dažnai naudojama baldų ir durų gamyboje bei interjero apdailoje. HDF – aukšto tankio medžio plaušo plokštė, kuri yra kiek sunkesnė ir atsparesnė deformacijoms. Ji dažnai naudojama baldų gamyboje, grindų ir sienų dangose bei vidaus apdailos projektuose. Galiausiai, MPP yra medžio plaušo plokštė, pasižyminti natūraliu išvaizdos privalumu – ji yra itin tvirta ir atspari deformacijoms. MPP dažnai naudojama baldų gamyboje, sienų apdailoje ir kituose projektuose, kur reikalinga natūralios medžio estetikos ilgaamžiškumas.

Šios plokštės yra lengvai apdirbamos, turi gausų dydžių pasirinkimą ir gali būti dažomos arba laminuojamos įvairiais dekoratyviniais sluoksniais. Tai padaro jas universalias medžiagas projektams, kuriuose svarbios medžio estetika ir tvirtumas.

Dėl Jums skirto kainos pasiūlymo kreipkitės el. paštu j.salominas@trukme.lt arba tel. +37065543832.

Product added to compare.