Prekių katalogas

Klijuota fanera yra aukštos kokybės medžio produktas, gautas iš kelių sluoksnių plonų faneros lakštų, kurie yra kruopščiai sujungiami ir presuojami, naudojant specialius klijus. Tai inovatyvus medžio gaminys, kuris pasižymi stiprumu, stabilumu ir maža deformacija. Toks medžiagos pasirinkimas ypač pasitvirtina statyboje, baldų gamyboje ir kitose srityse, kur reikalingas patvarus medinis pagrindas.

Vienas didžiausių klijuotos faneros privalumų yra jos atsparumas deformacijai. Dėl kruopščiai suklijuotų sluoksnių, kuriuose kiekvienas jų yra orientuotas skirtinga kryptimi, klijuota fanera yra mažiau linkusi į išsipūtimus ir įtrūkimus. Tai leidžia ją naudoti reikliuose projektuose, kur stabilumas yra kritiškas faktorius.

Baldinė fanera ypač dažnai naudojama baldų gamyboje ir interjero dizaino projektuose. Ši medžiaga yra itin paprastai prižiūrima, todėl vertinama kaip viena praktiškiausių – įbrėžimams atsparų paviršių pakanka nuvalyti drėgna šluoste. Tiesa, verta atkreipti dėmesį į tai, kad baldinė fanera yra neatspari drėgmei ir vandeniui, todėl toks pasirinkimas pasiteisina tik sausose ir gerai vėdinamose patalpose. Norėdami įsigyti aukštos kokybės faneros juostų ar klijuotos faneros, susisiekite telefonu +37065543832 arba el. paštu j.salominas@trukme.lt

Product added to compare.