Prekių katalogas

Prekių ženklai

Prekiaujame tik kruopščiai atrinktų, lyderiaujančias pozicijas rinkoje užimančių gamintojų produkcija iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Latvijos, Turkijos, Ispanijos, Čekijos, Lietuvos, Lenkijos ir kitų Europos šalių. Nuolat peržiūrime ir atnaujiname gamintojų sąrašą, tam, kad rinkai galėtume pasiūlyti tik kokybiškus, inovatyvius, šiuolaikines interjero tendencijas atitinkančius produktus.

B
Blum

Blum

Blum - tai prekinis ženklas rinkoje siejamas su inovacijomis, atsidavusiais darbuotojais ir aukčiausios kokybės furnitūros gaminiais.

1076 prekė(s) Peržiūrėti prekes
D
Damiano Latini

Damiano Latini

Damiano Latini - tai daugiau nei 20 metų veikiantis itališkas premium klasės prekės ženklas, projektuojantis bei gaminatis modulines interjero sistemas. 

162 prekė(s) Peržiūrėti prekes
DIM

DIM

26 prekė(s) Peržiūrėti prekes
DIO

DIO

17 prekė(s) Peržiūrėti prekes
E
EMAKS

EMAKS

Emaks - tai daugiau nei 20 metų veikianti ir Turkijoje lyderiaujanti įmonė, kuri gamina baldų bei interjero aksesuarus. Didžiąją dalį asortimento sudaro įvairios baldų rankenėlės, kabliukai, taip pat baldų bei stalų kojelės.

70 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Emporio Skin

Emporio Skin

Emporio Skin - tai prabanga alsuojantis Italų prekinis ženklas, gaminantis laminuotas baldines ir apdailos plokštes.

49 prekė(s) Peržiūrėti prekes
F
FAB group

FAB group

FAB group - patikimas, profesionalus, inovatyvus baldinių medžiagų prekinis ženklas gimęs Italijoje. Tai medžiagos skirtos tiek stambiems baldų rinkos žaidėjams, tiek baldų gamybos mėgėjams.

38 prekė(s) Peržiūrėti prekes
G
GAMET
126 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Gentas Group

Gentas Group

Gentas Group - tai turkų prekės ženklas, kuris pasaulyje garsėja produktų kokybe, inovacijomis bei išskirtinai dideliais pajėgumais. 

72 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Gizir

Gizir

Gizir - tai viena pirmaujančių ir greičiausiai augančių baldų gamybos medžiagų tiekėjų pasaulyje. 

86 prekė(s) Peržiūrėti prekes
GTV

GTV

219 prekė(s) Peržiūrėti prekes
H
Hettich

Hettich

Hettich - tai Vokietijoje dar 1888 m. įkurta, o šiuo metu viena didžiausių, bei sėkmingiausių baldų furnitūros gamintojų visame pasaulyje.

397 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Hranipex

Hranipex

Hranipex - tai Europoje pirmaujanti baldų gamybai reikalingų komponentų tiekėja bei gamintoja.

52 prekė(s) Peržiūrėti prekes
K
Kastamonu

Kastamonu

Kastamonu - tai Turkiškas prekinis ženklas, skaičiuojantis daugiau nei 40 metų baldinių plokščių bei medienos produktų gamyboje. 

0 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Kronospan

Kronospan

Kronospan - tai Austrijoje gimęs, Europoje pripažintas prekinis ženklas bei vienas žinomiausių Lietuvoje stilingų baldinių plokščių gamintojų.

446 prekė(s) Peržiūrėti prekes
L
Latvijas Finieris

Latvijas Finieris

Latvijas Finieris - Latvijos įmonė jau daugiau nei 30 m. gilinanti žinias medienos apdirbimo srityje rinkai siūlo faneros gaminius, pjautą medieną. 

6 prekė(s) Peržiūrėti prekes
N
R
Rehau

Rehau

Rehau - tai viena pirmaujančių ir daugiau nei 70 metų patirtį interjero srityje turinti įmonė, kurios pagrindinę verslo dalį užima plokščių braunų gamyba bei prekyba. 

50 prekė(s) Peržiūrėti prekes
REJS
74 prekė(s) Peržiūrėti prekes
S
SM'art

SM'art

SM'art - tai dinamiškas, naulat tobulėjantis ir inovatyvus prekinis ženklas, kuris klientams gali pasiūlyti naujausias tendencija anksčiau nei visi kiti gamintoja

90 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Starax

Starax

Starax - tai daugiau nei 25 m. rinkoje esantis prekinis ženklas, teikiantis virtuvės ir kitų namų baldų furnitūrą bei aksesuarus. 

167 prekė(s) Peržiūrėti prekes
T
TECE

TECE

TECE yra gerai žinomas ir patyręs baldų briaunų gamintojas, įkurtas Turkijoje 1987 metais. 

17 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Tilly

Tilly

Tilly - tai austrų kilmės natūralaus medžio masyvo plokščių gamintojas, kuris itin didelį dėmesį skiria ne tik gaminių kokybei, bet ir harmonijai su gamta. 

3 prekė(s) Peržiūrėti prekes
V
W
Product added to compare.